Świeczniki drewniane

Świeczniki drewniane Jest 30 produktów.

Aktywne filtry

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór drewnianych świeczników o róznych wzorach i rozmiarach. Produkujemy świeczniki pod zamówienie klienta, dodatkowo posiadamy możliwość graweru na naszych produktach.

Producent świeczników drewnianych

Jesteśmy producentem świeczników drewnianych, świeczniki wykonujemy z buka i jawora.Jesteśmy otwarci na propozycję klientów co do zmiany rozmiaru czy otworu na podgrzewacz.

Drewniane świeczniki

pięknie prezentują się w każdym zaciszu domu. Dzięki swojemu skromnemu wyglądowi i neutralnej kolorystyce mogą dodać pomieszczeniom spokoju i ciepłej atmosfery. Dobrym przykładem są kwadratowe drewniane świeczniki w zestawie szt., które nadają się do zdobienia technikami decoupage i scrapbookingu. Dlatego są jednym z ulubionych produktów do decoupage. Świeczniki to świetny materiał na zajęcia plastyczne i rzemieślnicze. Taka elegancka drewniana ozdoba to również ciekawy pomysł na prezent. Możliwość stworzenia niepowtarzalnego wzoru sprawia, że ​​świecznik jest wyjątkowy. Kreatywne, indywidualne dodatki zawsze zachwycają domowników i gości. Zwłaszcza, gdy udekorujemy stół tymi pięknymi naturalnymi drewnianymi dekoracjami. Świeczniki drewniane na prezent Świeczniki drewniane to ciekawy pomysł na prezent. Ponieważ sprzedawane są w komplecie, można je zastosować w każdym wnętrzu. Drzewo bukowe ozdabia pomieszczenie i tworzy ekologiczną atmosferę. Drewniane świeczniki nie wymagają dodatkowych zdobień, ponieważ same w sobie są naturalnie piękne.

Świeczniki drewniane do domu 

Nasze  świeczniki drewniane idealnie nadają się do każdego domu. Sprzedawane są jako surowe świeczniki drewniane, które można używać w tej formie lub można je dodatkowo ozdobić np techniką decoupage. Nasze świeczniki z drewna litego są gotowe jako produkty.

Kupuj Świeczniki drewniane

Kupuj świeczniki drewniane przez nasz sklep internetowy. Szybki zakup i szybka dostawa świeczników z litego drewna .