Przybory kuchenne drewniane, łyżki, łopatki

Przybory kuchenne drewniane, łyżki, łopatki Jest 138 produktów.

Aktywne filtry

Szufelka do ciasta

Szufelka do ciasta Szufelka nadaje się do nakładania ciasta oraz nabierania różnego rodzaju składników np. bakalii. Posiada drewnianą rączkę przez co bardzo wygodnie utrzymuje się w dłoni. Przyciąga uwagę swoim minimalistycznym wyglądem. Jest...

6,99 zł Brutto
  • -10%

Drewniany widelec 28cm

Przedmiotem sprzedaży są:Przybory drewniane,akcesoria z drewna do kuchni.Drewniane przybory wykonane w całośći z Polskiego drewna buka bądź klonu. Pięknie zaprezentują się w Twojej kuchni. Wymiary przyboru:Długość: 28cmSzerokość: 5cm Drzewo-...

2,69 zł 2,99 zł -10% Brutto

Łyżki, widelce, łopatki, deski, miski drewniane

W naszej ofercie znajdziecie obszerny asortyment wyrobów drewnianych do kuchni. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą produktów z drewna do użytku domowego. W naszej ofercie można znaleźć produkty takie jak : chlebak drewniany, miska drewniana, deski drewniane do krojenia, pojemniki drewniane, cukiernice drewniane, łyżki drewniane i wiele innych akcesoriów z drewna do kuchni.

W naszej ofercie posiadamy produkty zaimpregnowane olejem lnianym, wyroby lakierowane  na różne kolory, jak i produkty w stanie naturalnym, przeznaczonym np. do grawerowania. 

Producent galanterii kuchennej

Zajmujemy się produkcją wyrobów kuchennych, wykonujemy produkty z drewna pod wymiar klienta. Naszymi topowymi produktami są świeczniki drewniane, szklanki, kubki, jajka drewniane  i korale drewniane, które znajdziesz w naszej ofercie.