Galanteria Drewniana, Wyroby drewniane do decoupage, artykuły drewniane do decoupage, pudełka z drewna, skrzynki z drewna.

Galanteria Drewniana 

 Nasza firma powstała w 1990r. Jesteśmy producentami wyrobów z drewna, prowadzimy  sprzedaż detaliczną, hurtową oraz przyjmujemy zamówienia indywidualne. Specjalizujemy się w produkcji elementów toczonych takich jak: kulki drewniane, koraliki, elementy do lamp, stożki,świeczniki drewniane, uchwyty do mebli i wiele innych. Ponadto zajmujemy się produkcją pudełek, skrzynek z drewna o różnych wzorach i wymiarach. Możemy wykonać pudełko pod indywidualny projekt klienta.

W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment wyrobów takich jak:

  • Artykuły drewniane do zdobenia metodą decoupage (skrzynki z drewna, pudełka z drewna, kasetki z drewna, bransolety z drewna,kulki drewniane, elementy toczone,pudełko drewniane,itp)
  • Akcesoria kuchenne(deski drewniane, tace drewniane,przybory kuchenne,miski,cukiernice,itp)
  • Biżuteria drewniana(bransoletki, korale drewniane, kolczyki, wycinanki,dekory ze sklejki,itp)
  • Zabawki drewniane(zawieszki, samochody drewniane, układanki edukacyjne,itp)
  • Artykuły drewniane do decoupage,producent skrzynek z drewna, producent pudełek drewnianych
  • Szybko i sprawnie realizujemy zamówienia naszych klientów. Dostosowujemy się do potrzeb zamawiających. Czas realizacji zamówień ze sklepu internetowego to 2 dni robocze.

Zapraszamy do  przejrzenia naszych zakładek oraz do odwiedzenia naszej firmy w Zawoi gdzie znajduję się nasz zakład stolarski.

Tagi:

Skrzynki z drewna, pojemniki drewniane, świeczniki z drewna, świeczniki drewniane producent, bransolety z drewna, zabawki drewniane, przybory kuchenne z drewna, cukiernice drewniane, pojazdy z drewna, wycinanki drewniane, koraliki drewniane, kulki drewniane producent, korale lakierowane, skrzynka drewniana na wino, pudełko z drewna, skrzynki drewniane na koperty.

 

 

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie zdjęć,opisów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.