Skrzynka, pudełko drewniane na koperty 20x30 BIAŁE

36,99 zł
Brutto
Ilość

Drewniana skrzynia 20x30 na koperty ślubne

Skrzynia drewniana o formacie 20x30 z wyciętym laserowo otworem na koperty ślubne i ozdobnym metalowym zamknięciem na skobelek.

Taką oto skrzynię możesz samodzielnie ozdobić, pomalować i podarować jako prezent bliskiej osobie w dniu ślubu, urodzin czy po prostu jako elegancki, oryginalny prezent.

Prostota i wysoka jakość wykonania sprawiają, że skrzynka dodaje szyku każdemu wnętrzu. Pudełko możesz dodatkowo uatrakcyjnić malując je lub ozdabiając techniką decoupage.

Dodatkowym atrybutem skrzynki jest zamykanie na metalowy skobelek!

Wymiary produktu:

  • Długość: 30 cm
  • Szerokość: 20 cm
  • Wysokość: 13 cm

Kolor: Biały lakierowany

Materiał:

  • Sosna
  • Sklejka drzewna

Posiadamy możliwość wycięcia-grawerowania dowolnego wzoru o każdym wymiarze. W razie zainteresowania prosimy o kontakt. Drewniane dekory o ciekawych kształtach, idealnie nadają się do przyklejenia na drewniane pudełko.

Produkt w 100% EKO!

Nasza firma powstała w 1990r. Jesteśmy producentami wyrobów z drewna, prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową oraz przyjmujemy zamówienia indywidualne. Specjalizujemy się w produkcji elementów toczonych takich jak: kulki drewniane, koraliki, elementy do lamp, stożki,świeczniki drewniane, uchwyty do mebli i wiele innych. Ponadto zajmujemy się produkcją pudełek, skrzynek z drewna o różnych wzorach i wymiarach. Możemy wykonać pudełko pod indywidualny projekt klienta.