Piaskownica drewniana impregnowana ŁAWKI, DASZEK

239,99 zł
Brutto
Ilość

Piaskownica drewniana 

Piaskownica wykonana z drewna świerkowego lub sosnowego, impregnowana ekologicznym impregnatem wodnym. Wyposażona jest w daszek chroniący dzieci przed słońcem. Można regulować zarówno wysokość jak i pochylenie daszka. Po zakończeniu zabawy można opuścić daszek zabezpieczając piasek i zabawki przed warunkami atmosferycznymi oraz zanieczyszczeniami. Daszek pokryty jest wodoodporną bardzo wytrzymałą tkaniną poliestrową.

Piaskownica wyposażona jest również w dno z agrowłókniny, która zabezpiecza piasek przed wyrastaniem trawy. Piaskownica posiada także dwie ławeczki na których można usiąść.

Wymiary: 118x118x118cm (dł.x szer.x wys.), grubość desek: 2cm.

Piaskownica do samodzielnego montażu zapakowana w karton o wymiarach: 120x23x16cm. W zestawie znajdują się wszystkie śruby i wkręty oraz instrukcja montażu.

Klocki widoczne na zdjęciach nie są elementem który jest dołączany do piaskownicy!

Podczas realizacji zakupu podaj w uwagach do zakupu kolor daszku, jeśli nie podasz informacji odnośnie koloru, wysłany będzie losowy! Kolory do wyboru:

  • Niebieski,
  • Zielony,
  • Pomarańczowy,
  • Czerwony

Nasza firma powstała w 1990r. Jesteśmy producentami wyrobów z drewna, prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową oraz przyjmujemy zamówienia indywidualne. Specjalizujemy się w produkcji elementów toczonych takich jak: kulki drewniane, koraliki, elementy do lamp, stożki,świeczniki drewniane, uchwyty do mebli i wiele innych. Ponadto zajmujemy się produkcją pudełek, skrzynek z drewna o różnych wzorach i wymiarach. Możemy wykonać pudełko pod indywidualny projekt klienta.